Kā ietaupīt vairāk nekā 20 000 eiro tikai divos gados

Pāreja no īrētas vietas uz māju vai dzīvokli kā īpašniekam ir izaicinājums gandrīz ikvienam, un vislielākais šķērslis lielākajai daļai ir pietiekami daudz naudas pirmajai iemaksai. Ja jūsu nākamo gadu prioritāte ir kļūt par īpašnieku vai izlietot naudu kādiem citiem svarīgiem un lieliem mērķiem, pēc finanšu ekspertu teiktā, ka jums, iespējams, būs jāveic agresīvi pasākumi, lai samazinātu jūsu izdevumus, palielinātu ienākumus vai abus.

Nacionālā realtoru asociācija ziņoja, ka valsts vidējā mājas cena 2013. gada jūnijā Amerikā bija 199 900 USD (159 815 euro) (un cenas atkal pieaug). Līdz ar to var pieņemt, ka cilvēku mērķis ir iegādāties māju divu gadu laikā ar 10 procentu iemaksu 20 000 ASV dolāru (15 989 eiro – imprumut 1000 lei on line) apmērā. Savukārt citviet, teiksim par 20 000 eiro pat ir iespējams pilnībā iegādāties īpašumu un būt neatkarīgiem no banku noteiktās atmaksas procentu likmes u.c. Kā ir iespējams veikt šādu apjomīgu ietaupījumu divu gadu laikā, ja citiem cilvēkiem tas prasa pat vairākus desmitus gadu? Lai divos gadus ietaupītu 20 000 eiro, nākamo 24 mēnešu laikā jums būs jāietaupa 833 eiro mēnesī.

Izveidojiet kontu, kurā tiks turēti ietaupījumi tikai jaunajam mājoklim vai citam lielajam mērķim
Tas var palīdzēt jums organizēt un izsekot jūsu progresu.

Sāciet apjomīgi
Ja jūs patiešām esat apņēmies iegādāties māju un varat izturēt lielas dzīvesveida izmaiņas, jūs varat pārvietoties ar ģimeni noteiktā laika periodā. Jūs varētu arī pāriet uz mazāku dzīvokli. No divu guļamistabu dzīvokļa līdz vienas guļamistabas dzīvoklim jūs varēsiet samazināt īres maksu par 25 līdz 30 procentiem, atkarībā no tā, kur jūs dzīvojat. Ja jums ir brīva telpa, iespējams, ka ir vērts paņemt nomnieku.

Palieliniet ienākumus
To ir iespējams izdarīt, strādājot virsstundas, ja iespējams, vai uzņemoties citu darbu. Var būt vēlams veikt kaut ko tādu papildus, kas jūs interesē ārpus jūsu pašreizējās karjeras, piemēram, strādājot Lowe vai Home Depot, ja esat mājas uzlabošanas entuziasts vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kā rūpēties par māju, kuru plānojat iegādāties. Ja jūsu ietaupījumu mērķis ir agresīvs, jums ir jābūt gatavam veikt lielus kompromisus, lai sasniegtu savu mērķi.

Apsveriet būtiskākus izmaksu samazināšanas un līdzekļu piesaistīšanas pasākumus
Jums var būt nepieciešams pārdomāt par nepieciešamību pārdot savu pašreizējo automašīnu un iegādāties zemākas cenas transportlīdzekli, bet tādu, kas neprasa nesalīdzināmi lielu ieguldījumu, lai pildītu savu uzdevumu ikdienā vai atsevišķiem laikiem.

Mazi soļi var sniegt lielu ietaupījumu
Lai atrastu citus izdevumus, kas samazina ietaupījumus, ir jāizveido mājsaimniecības budžets, kas ļauj precīzāk izpētīt, kas notiek ar jūsu naudu. Daži no vieglākajiem izdevumiem, kurus ir iespējams samazināt vai pilnībā likvidēt, ietver jaunus apģērbus, apavus un citas lietas; ikdienas izdevumus, piemēram, rīta īpašā kafija; ikmēneša izdevumi, piemēram, Netflix abonements; un gāzes un autostāvvietu izmaksas (apsveriet iespēju nebraukt vai izmantot sabiedrisko transportu).

Jūs būsiet pārsteigti, kā ir iespējams ietaupīt salīdzinoši lielu naudas summu pat salīdzinoši īsā laikā. Atliek tikai nospraust augstu mērķi, kas var pat sākumā likties neaizsniedzams. Ar pareizu pieeju un pat speciālistu palīdzību to ir iespējams sasniegt bez liekiem sarežģījumiem. Līdz ar to noteikti nevajadzētu šaubīties un apsvērt, ko ir iespējams mainīt un darīt lietas labāk. Arī īsā laikā ir iespējams iegūt ļoti ievērojamas finanses ar kurām var rīkoties un radikāli mainīt līdzšinējo situāciju.

www.imprumutacum.ro